CRYSTAL AIR Trade & Service Company

Jesteśmy gwarantem najwyższej jakosci zarówno produktów jak i usług oferowanych przez nas.

Każdy produkt, który mieści się w naszej ofercie jest certyfikowany przez producentów stanowiących ścisłą czołowkę producentów chemicznych w Europie.

AdBlue, który mamy przyjemność Państwu oferować, jako jeden z niewielu w Europie i jedyny w Polsce posiada najwyższe symbole certyfikacyjne od Verband der Automobilindustrie, będącej właścicelem symbolu AdBlue. Jest to produkt dla wszystkich użytkowników systemu SCR szanujących zarówno środowisko naturalne jak i urządzenia pracujące w każdym z Państwa samochodów oraz na każdym emitorze.

Nawozy sztuczne proponowane Państwu przez nas są wycelowane w najwyższą jakość upraw oraz najwyższą wydajność.  W naszym granulacie podstawowy skład, wynikający z niezmiennych surowców zapewniających certyfikowany poziom P2O5, N oraz K2O, jest uzupełniany jedynie wysokiej jakości minerałami. Wszelkie prezentowane przez nas w ofercie składy granulatu są poparte certyfikatem jakości wynikającym z obowiązujcego Systemu Zarządzania Jakością.

Usługi logistyczno – transportowe świadczone przez naszą markę są skrupulatnie zaplanowne, wykonane i poparte należytą dokumentacją ułatwiającą kontrahentowi zarówno śledzenie w ruchu jak i rozliczenie zleconej usługi. Realizacją Państwa zleceń logistyczno – transportowych zajmuje się doświadczony inżynier logistyki.

Produkty

Newsletter